Kategorie

Wyszukiwarka
Obsługa klienta
Marynarska Tower
ul.Marynarska 19A róg ul.Postępu

tel./fax +48 22 607-06-22
kom. +48 696-873-332
gg: 19249003

realizacja zamówień 24h na dobę!
 
O nas

 

Kwiaciarnia Fermentum to gwarancja profesjonalnej obsługi i realizacji zleceń na wysyłanie kwiatów w dowolne miejsce Warszawy, Polski i całego świata.

 

KWIACIARNIA FERMENTUM JEST KWIACIARNIĄ PARTNERSKĄ NAJWIĘKSZEJ SIECI KWIACIARŃ - Poczta Kwiatowa®

 

KWIACIARNIA FERMENTUM DORĘCZA KWIATY:

 

   *W POLSCE NAJWCZEŚNIEJ W CIĄGU 4 GODZIN

 

   * NA ŚWIECIE W CIĄGU 24 GODZIN

 

Logo Poczta Kwiatowa

 

Poczta Kwiatowa® ZRZESZA PONAD 1000 NAJLEPSZYCH KWIACIARŃ W KRAJU - TO NAJWIĘKSZA SIEĆ W POLSCE! POCZTA WSPÓŁPRACUJE Z NAJWIĘKSZĄ MIĘDZYNARODOWĄ ORGANIZACJĄ INTERFLORĄ DORĘCZAJĄCĄ KWIATY NA CAŁY ŚWIAT.

 

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz  renomowane firmy w pełnym zakresie usług florystycznych. Dbamy, aby nasi Klienci mogli przekazywać swoje życzenia i uczucia za pośrednictwem kwiatów. Jesteśmy otwarci na nie typowe zamówienia.

Kwiaciarnia Fermentum powstała w 2009 r. w oparciu o kilkuletnie doświadczenie właścicielki w zakresie bukieciarstwa, aranżacji.

Pasja, wiedza, doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów gwarantuje, że poziom oferowanych przez nas usług odpowiada najwyższym światowym standardom.

 

 


Kontynuuj Zakupy

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem politykę plików cookie - zamknij